Kontakt oss

Vi er medlem av rørkjøp kjeden, noe som gjør at vi stiller med mer kompetanse, bedre priser og enda høyere krav til at vi leverer et godt stykke arbeid.

Besøk oss

Velkommen innom for en prat eller om du trenger noe materiell

Bjønneveien 7, 4879 Grimstad

ring oss

Vårt sentralbord er åpent alle hverdager fra 07:30 - 15:30. Se ansattliste for mobilnummer

47 91 84 00

epost

Send oss en epost til vår felles epost eller se ansattliste for personlige adresser

post@osterhusror.no

Våre ansatte

En bra gjeng med dyktige fagfolk!

Lars Anton Bjellerås

daglig leder

40 00 02 25
lars.anton@osterhusror.no

Roald Lien

saksbehandler/rørlegger

40 53 90 55
roald@osterhusror.no

Kim Langemyr

rørlegger

46 87 87 88
kim@osterhusror.no

Nikolai

Rørlegger

45 39 15 70
nikolai@osterhusror.no

Martin Jørgensen

rørlegger

40 46 54 46
martin@osterhusror.no

Rørlegger

Arne Kristian Bråstad

Voksenopplæring

90 52 79 48
arne@osterhusror.no

?

Close Menu